Chcete si vytvořit skvělé obrázky na váš FB nebo pro svoji rodinu a přátele a nevíte, jak na to?

Nechcete platit grafikovi za vytvoření hezké pozvánky na svatbu, dětskou oslavu, přání k Vánocům, …?

Chcete se naučit, jak jednoduše tvořit krásné grafické obrázky a prezentace bez toho, že si budete muset kupovat nějaký drahý grafický nástroj?

Mám pro vás jednoduché řešení.

Můžete totiž vytvářet krásnou grafiku v online nástroji, který je ještě k tomu ZDARMA, a já vás v něm naučím pracovat.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Mé jméno je Dana Zajíčková a budu vaší průvodkyní na cestě k vytváření krásných obrázků.

Dnes umím vytvořit snadno a rychle krásnou grafiku za pár minut. Vím, jak si vytvořit dárkový poukaz a obdarovat svoji maminku. Nemusím už spoléhat na ostatní nebo si platit grafika. Tohle vše se se mnou naučíte krok po kroku.

Když máte vizi a nápady, ale stojíte na místě kvůli tomu, že nevíte, jak ovládat konkrétní online nástroj, je to nesmírná škoda.


Naučíte se ovládat online grafický nástroj tak, že si během několika minut vytvoříte:

  • fotky v rámečku i s popisem,
  • příspěvek na FB, za který by se nemusel stydět ani profesionál,
  • dárkový poukaz k narozeninám nebo k Vánocům,
  • pozvánku na narozeninovou oslavu vašich dětí,
  • citát na FB,
  • prezentaci,
  • a mnoho dalšího.

Můžete vytvořit krásnou koláž z fotek vašich dětí a obdarovat tak třeba svoji maminku.

Zjistíte, kde si můžete ZDARMA stáhnout  fotografie a bez problémů je použít nejen pro soukromé účely, ale klidně i na váš web.

Jak to bude probíhat?

Připravila jsem pro vás online kurz Tvorba obrázků v Canvě, ve kterém naleznete 27 videí.

V 18 videích vás naučím, jak Canvu 1.0 a nově i Canvu 2.0 ovládat. Založíme a nastavíme váš účet. Potom vás krok po kroku provedu všemi nástroji, se kterými se rychle naučíte pracovat. V dalších 9 videích vám ukážu, jak vytvoříte konkrétní grafiku.

Společně to zvládneme levou zadní, i když jste třeba ještě nikdy s žádným grafickým programem nepracovali a nemáte vůbec žádné zkušenosti.

Povedu vás doslova za ruku.

Jak to vypadá uvnitř?

0
videí
0
minut online kurzu
0
let zkušeností

Co všechno se naučíte


Nic se nedá naučit, dokud to nezačnete dělat...


Co si spolu vytvoříme


Co například budete umět krok po kroku nakreslit
Na jaké krásné výsledky se můžete těšit


A kolik to stojí?

Cena online kurz Tvorba obrázků v Canvě je

1980 Kč

Znalosti, které za své peníze získáte? K nezaplacení.


Možná si kladete následující otázku: Proč mám za to platit, když grafický nástroj je ZDARMA?

Já osobně Canvu používám skoro denně. Vytvářím v ní grafiku na své weby, weby svých klientů a FB stránky. Na začátku jsem ji neuměla pořádně ovládat a moje obrázky podle toho také vypadaly. Dnes vytvořím krásný příspěvek na FB do 5 minut. Musela jsem se všechno naučit sama a trvalo mi to desítky hodin.

Kdybych tenkrát měla kurz na Canvu, rozhodně bych neztrácela svůj čas učením. Mohla bych ho věnovat rovnou tvorbě.

Kdybychom tvořili společně na živém kurzu, cena by byla 2 500 Kč. Vy tak máte příležitost si za ušetřené peníze koupit třeba nějaké krásné oblečení. A vlastně si uděláte radost hned 2x.🙂Záleží mi na tom, abyste byla 100% spokojená. 🙂

Pokud online kurz nesplní vaše očekávání a vy podle video lekcí nezvládnete v Canvě tvořit, můžete mi do 30 dnů od zakoupení online kurzu napsat. Vrátím vám všechny peníze a na nic se vás nebudu ptát.

A to ještě není vše...

K tomuto kurzu ode mě dostanete hned 

5 úžasných dárků

Dárek #1

Jako první dárek ode mě dostanete seznam 187 fontů, které mluví česky, ať nemusíte zdlouhavě hledat správný font.

Pokud se vám líbí nějaký font, který česky neumí, nezoufejte. Naučím vás, jak zachovat písmo i jazyk – v druhém dárku.


Dárek #2

Druhým dárkem ode mě je video návod, kde vám ukážu, jak si počeštit font.

To znamená, že budete vědět, jak si udělat háčky, čárky, kroužky a ostatní znaménka, která čeština používá. Fonty, tedy styly písma, jsou velmi důležité k tomu, abyste dotvořila jakýkoliv grafický obrázek podle svých představ.


Dárek #3

Třetím dárkem ode mě je video návod, kde vám ukážu, jak si udělat u obrázků průhledné pozadí.

V Canvě jde vytvořit průhledné pozadí pod obrázkem jen v placené verzi. Natočila jsem pro vás návod, jak udělat průhledné pozadí za pomoci jiného prográmku zdarma.


Dárek #4

Teď už zbývá se naučit udělat 3D obal zdarma. Proto čtvrtým dárkem je video návod, jak si vytvořit 3D obal (knihy, tabletu, počítače) ZDARMA, a to za pomocí Canvy a jednoho programu.

Jakmile se naučíte udělat 3D obal knihy, ostatní 3D obrázky zvládnete levou zadní.


Dárek #5

Přístup do uzavřené facebookové skupiny 
Budete moci bezpečně a bez obav sdílet své zkušenosti, pokroky či strachy na cestě za vaším výtvorem s ostatními ženami v kurzu.


Co online kurzu říkají?

S Canvou pracuji pravidelně asi rok a půl a myslela jsem si, že ji ovládám dobře. Byla jsem úplně mimo. Tolik možností, které Canva nabízí, mě ani nenapadlo! Kurz je navíc natočený „polopaticky“, takže mu porozumí opravdu každý. Velmi oceňuji také informace z oblasti kompozice. Skvěle vše doplňují, takže ve finále opravdu vznikne krásný obrázek hodný profesionála. Kurz doporučuji každému, kdo přesně takové obrázky chce umět samostatně vytvořit.
Eva Petružálkováwww.korektury.cz
Canva je skvělý nástroj a já ho používám ke své práci téměř denně. Kurz jsem uvítala, protože mi tvorba obrázků a grafiky, kterou ke své práci potřebuji, zabírala hodně času. Díku kurzu jsem objevila spoustu funkcí a možností, které tento nástroj nabízí, a rychle jsem se naučila tvořit i složitější grafické práce – jako třeba e-booky nebo grafické 3D covery na e-book, které mi pomáhají v prodeji. Velmi oceňuji seznam fontů a možnost si některé počeštit... Zrovna s fonty jsem ztrácela spoustu času. V tomto videokurzu se naučíte několik tipů a triků, díky kterým ušetříte peníze za nákup dalších programů. A to nemluvím o ušetřeném čase. Budete umět kombinovat jednoduše a rychle to nejlepší z více programů a naučíte se tak třeba vytvořit zdarma průhledné pozadí. A to zdaleka není všechno.  Takže pokud se chcete naučit vytvářet rychle krásné obrázky, posty na Facebook nebo Instagram nebo cokoliv jiného, kde chcete, aby to vypadalo jako od grafika, tak v tomto videokurzu se to lehce naučíte.
Maria Jurkováwww.mariajurkova.cz
Úpravu obrázků potřebuji kvůli svému online podnikání. Tato činnost mi zabírala spoustu času, takže jsem často pracovala na úkor spánku. Kurz práce s Canvou mi pomohl zkrátit práci s obrázky méně než na polovinu. Objevila jsem funkce, o kterých netušila, že je Canva umí. Výhodou kurzu je zejména jeho srozumitelnost („blbuvzdornost“). Je vhodný i pro ty, kteří s Canvou nikdy nepracovali.
Petra Holubová - Průvodkyně na Cestě www.pruvodkynenaceste.cz

Tak už na nic nečekejte a objednejte si online kurz Tvorba obrázků v Canvě teď hned!

A začněte jednoduše tvořit krásné obrázky jako od profíka.