Něco málo o mě 

Kdo je Dana?

Jsem průvodkyně on-line podnikáním.

Proč to dělám? 

Odstartovala to mateřská dovolená. Než jsem šla na mateřskou dovolenou, pracovala jsem 14 let ve stavebnictví jako příprava staveb, manager, ředitel, ... Prostě jsem pořád dřela jako kůň. 🐎 

Miluji technické věci a výzvy. Všechna elektronická zařízení mi šlapou jako na drátkách. Jsem tak trochu perfekcionista 😇 a u počítače jsem strávila tisíce hodin. Po roce doma s mým synem jsem potřebovala zaměstnat mozek. Myslela jsem, že se z té každodenní činnosti okolo miminka zblázním.

Přiznám se bez mučení, že mě jen péče o dítě nenaplňuje. Jsem pracant zvyklý na stresové období, vysoké pracovní nasazení, šibeniční termíny a neustálé překračovaní vlastních limitů. Po roce doma jsem byla odpočatá, ale profesně vůbec nenaplněná. Chyběla mi má práce. Hledala jsem tedy něco, co mohu dělat z domova, a zároveň se starat o malého synka.

V roce 2017 jsem vstoupila do kurzů podnikání z pláže. Mám za sebou plážovou přípravku, základku a střední. Tyto kurzy mi daly výborný základ na cestě mého osobního růstu a realizace mého snu. Byl to však jen první krok ve světě online, protože můj mozek dychtil po dalších informacích. Současně jsem začala studovat i jiné pohledy na online svět. Jsem členem Zákonů bohatství, prošla jsem kurzem Copykiller atd., shlédla jsem snad všechny webináře Lukavce, Říhy, Krále... o online marketingu (prostě všechno, co se na netu šustlo). Všechno, o čem jsem věděla, že mě posune dál na mé cestě.

Postupně jsem zjišťovala, že spoustu toho, co jsem se chtěla naučit od ostatních, vlastně už vím. Je mi to přirozené a vím, jak na to. Samozřejmě nové nástroje online marketingu sleduji pořád, technologie jde mílovými kroky dopředu. Cítila jsem se jako ryba, kterou hodili do vody a zjistila, že umí plavat. 🐟 Vytvořila jsem svůj první projekt Cesta k vysněnému bydlení, kde předávám své zkušenosti ze stavebnictví. Při jeho tvorbě jsem nasbírala řadu zkušeností, které mě baví předávat dále. 

Na vlastní kůži jsem se mnohokrát přesvědčila, že za krásným a funkčním webem nemusí stát tým programátorů a dalších specialistů. Stačí odhodlání, zápal pro věc a ochota se učit novým věcem. A samozřejmě čas, s malým synem většinou po nocích, co si budeme povídat.

 

Dnes umím vytvořit snadno a rychle nový internetový projekt a uvést ho do života. A během jeho tvorby ho umím doladit tak, aby fungoval a měl výsledky – tedy prodeje. Vím, na co si dát pozor a jak vše propojit tak, aby vše pracovalo hladce, i když je majitel třeba na dovolené.

Ráda pomáhám svým spolužačkám z kurzu PZP při realizaci jejich snu. Jak osobní asistencí ohledně počítačových technikálii, tak často i tím, že jim to prostě nastavím a mají to bez práce. A ony se můžou zase věnovat něčemu jinému, co jim jde – třeba psaní článků nebo zkoušení nových receptů. Nemusejí se nic učit a vlastně to už znovu nepotřebují. 

Když máte vizi a nápady, ale stojíte na místě kvůli tomu, že nerozumíte technickým nastavením, je to nesmírná škoda.

Ve stavebnictví jsem se naučila očekávat výsledky v domluvených termínech. A trvat na nich. V rámci online podnikání pro to máme interní název „kopat do zadku a vidět výsledky“. Ano, to mi jde. Protože hlavně ženy, které mají děti a jsou večer unavené, to někdy potřebují. Často toho mají v hlavě tolik a ztrácejí se v tom, takže mají tendence stagnovat. Proberu s nimi směr, priority, cíle. A jdeme na to, krok za krokem, dokud není všechno hotové. Nic naplat. Když máte podporu a někoho, kdo vás denně motivuje a chce vidět vaše výsledky, je to jednodušší.

Zároveň ze své praxe vím, kdy se vyplatí svěřit počítačové technikálie někomu, kdo ví, kam kliknout.

Mám obrovskou radost, když vidím odcházet šťastnou ženu, která má znovu svůj směr a cíl. Vidím její obrovský osobní růst a sebejistotu, že dělá správnou věc. Pokud potřebujete poradit nebo jste se zasekla někde na cestě za svým snem, klidně se na mě obraťte. Mám v živé paměti, co vše jsem se musela naučit, abych byla dnes tam, kde jsem.

Ráda vám pomůžu a poradím. 😘

S kým spolupracuji?

Dana je stavařka 👷‍♀️ a Radek je ajťák. 👨‍💻

Potkali jsme se v kurzech PZP Stáni Mrázkové. A jak všichni víme, nic není náhoda. Oba dva nás moc baví počítačové technikálie. Proto spolupracujeme na tomto projektu a chceme pomáhat ženám na cestě na jejich pláž. Z vlastní zkušenosti víme, že spoustu opravdu dobrých projektů se zasekne již na začátku kvůli počítačovým technikáliím. Proto vlastně odkládáte svoje sny a mnohdy to i vzdáte. A to je velká škoda. Pozorujeme spolužačky v kurzech, které jsou z toho všeho nešťastné a frustrované. 

Často slyšíme: „Já nevím, co s tím mám udělat. Prosím poraďte mi.“ A tak jsme tady. Chceme pomoci co nejvíce ženám v realizaci jejich snu. Proto vznikl tento web, na kterém bude (přibývat) stále víc návodů, článků a jednoduchých videí, se kterými hravě zvládnete nastavit všechny technikálie na vašem webu.

Věříme, že to má velký smysl, a pomůžeme vám tak být blíž vašemu snu.

Pokud chcete s něčím poradit, obraťte se s důvěrou na nás. 😉

Kdo je Radek?

Jsem váš konzultant a průvodce počítačovými technikáliemi.

Vždycky mě zajímalo, jak věci fungují ⚙ a jak se co dá udělat. Hledal jsem řešení různých technických problémů, už když jsem si hrál s legem. S počítačem jsem vyrostl a jako první (kromě her 🎮) jsem si naprogramoval kalkulačku na cvičení příkladů.

Vystudoval jsem výpočetní techniku a přes 12 let jsem pracoval v softwarových firmách, kde jsem i zaučoval 🗣nováčky 👥 zaběhlým technologiím. K tomu jsem se stal terapeutem👨‍⚕️, začal pomáhat lidem rozvíjet se, a tak se z asociálního ajťáka👨‍💻 stal otevřený a chápající konzultant👨‍🏫, který vám trpělivě vysvětlí a pomůže nastavit to, co vy potřebujete.😊💪👍

Od roku 2017 jsme s mou báječnou manželkou💍 vstoupili do plážového podnikání 🧗‍♂️ a založili projekt pro snoubence Předmanželské sladění🏅.

Při tom jsem si oblíbil MioWeb šablonu a její možnosti propojení s ostatními technologiemi, které potřebuje každý online podnikatel🤹‍♂️. S Danou jsme se seznámili právě přes plážové podnikání a vznikl tento projekt Počítačové technikálie🎬. Potkali jsme schopné podnikatele, kteří nebyli třeba až tak technicky zdatní, ale šli si za svým snem🎯, tak se museli popasovat i s technikáliemi. Zrovna jako vy👫👭👬. A my jsme tady od toho, abychom vám pomohli.🤝

To, co je pro jednoho jasné, pro druhého může být úplná španělská vesnice. S tímto nastavením přistupuji i ke klientům a plně respektuji, že se v něčem nemusíte orientovat🤯. Nejste hloupí, vaše silné stránky jsou jinde, takže se nemusíte bát na mě obrátit. Rád vám pomůžu a vysvětlím třeba i úplné základy tak, abyste to v pohodě pochopili a naučili se sami s technikáliemi pracovat.👏