Naučím vás, co zrovna potřebujete

Skypová konzultace

Máte spoustu nápadů, ale brzdí vás při jejich realizaci počítačové technikálie?

Je vám trapné neustále se někoho ptát, jak upravit kdejakou drobnost?


 

Pracujete na svém projektu a narazila jste na nějakou technickou překážku:

 • Obrázky se zjevují tam, kde nechcete, nebo mají špatnou velikost.
 • Nevíte, jak nastavit odkazy, aby byly na správném místě.
 • Potřebujete vytvořit obrázky na Facebook, ale pořád nevypadají tak, jak si přejete.
 • Menu a články na blogu vypadají neučesaně.
 • Webové formuláře ani pořádně nevíte, kde jsou, nebo jak je nastavit.
 • Posílání e-mailů nějak drhne a co teprve nastavení smartkampaní...
 • Neumíte si vytvořit a nastavit svůj on-line kurz a to vás vlastně brzdí od jeho realizace. I když nápadů máte spousty a jenom se bojíte, že to nezvládnete sami.
 • Potřebujete už konečně natáčet videa, ale nevíte jak na to. A co teprve jeho sestříhání a úprava to je pro vás úplná španělská vesnice.

Je vám trapné neustále se ptát na kdejakou drobnost. Vlastně čím jednodušší problém máte, tím těžší je pro vás požádat o radu. Raději se poradíte s někým, kdo je na tom podobně jako vy, a nebudete se cítit jako mimoň.

Možná jste měla už chuť s tím vším praštit. To by byla ale věčná škoda. Prostřednictvím svého webu jste chtěla pomoci ostatním lidem, kteří mají problém, a vy na něj máte úžasné a jednoduché řešení.

Ráda vám ukážu a naučím vás, jak překonat hravě a jednoduše technické překážky, které vás brzdí. A vy to pak zvládnete levou zadní. 😉

Budu ráda vaší průvodkyní počítačovými technikáliemi

Dana je stavařka 👷‍♀️ a stratég  👩‍💻.  Ukážu vám, že počítačové technikálie nemusejí být žádná věda.

Pomáhám ženám při realizaci jejich snu. Nastavuji u jejich projektů počítačové technikálie, řeším s nimi strategii a nastavuji FB reklamu.  Z vlastní zkušenosti vím, že spoustu opravdu dobrých projektů se zasekne již na začátku kvůli počítačovým technikáliím. Proto vlastně odkládáte svoje sny a mnohdy to i vzdáváte. A to je velká škoda. Ráda vám poradím nebo za vás nastavím vše, co je třeba pro hladký běh vašeho webu a projektu.

Moje práce vychází z vlastních zkušeností na mých projektech a projektech mých klientů .  Pokud vás zajímá více,  přečtěte si o mě zde>>>.

Naučím vás, jak můžete zkrotit počítačové technikálie levou zadní a vůbec se u toho nezapotit. Budete svoje online podnikání dělat s radostí. 💃

Se mnou to zvládne i počítačová blondýna. 😉

Naučím vás překonat technické překážky a ukážu vám, co zrovna potřebujete na konzultaci se mnou.

Řada počítačových technikálií je opravdu mnohem jednodušší, než se zdá, když vám někdo ukáže, kam kliknout a jak to udělat. Nemusíte desítky hodin trávit učením se nových věcí. Nebo zkoušet změnu na webu pokusem a omylem a bát se, že něco uděláte špatně a všechno se vám ztratí.

Ráda vám ukáži a naučím vás, jak překonat hravě a jednoduše technické překážky, které vás brzdí. A vy to pak zvládnete levou zadní. 😉

Jak konzultace probíhá?

 • 1
  Napište (zavolejte) mi, jaký řešíte problém nebo to, co potřebujete naučit.
 • 2
  Podívám se s čím bojujete a pošlu vám přibližný časový odhad a dohodneme si termín konzultace.
 • 3
  V dohodnutém termínu se sejdeme na Skypu, kde vás navedu na sdílení vaší obrazovky. Ukážu a provedu vás počítačovými technikáliemi přímo na vašem počítači.
 • 4
  Až budeme hotovy, budete umět přesně to, na čem jsme se dohodli. A příště to zvládnete levou zadní.

Kolik to stojí?

Za hodinovou konzultaci přes Skype si účtuji 650 Kč.

Vím, že řada počítačových technikálii je vlastně úplná brnkačka, proto nabízíme zkrácenou konzultaci v rozsahu do 20 minut za 200 Kč. 

Většinou s klienty strávím 1–1,5 hodiny s konkrétními dílčími věcmi. Během této doby toho stihneme dost, někdy i stovky drobností, a výsledek je potom vždy ohromující.

Nezávazná objednávka

Do tohoto formuláře prosím napište, co potřebujete naučit.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů