S čím vám můžu pomoci

Pracujete na svém projektu a narazila jste na nějakou technickou překážku?

Máte spoustu nápadů, ale brzdí vás při jejich realizaci počítačové technikálie?

Nedokážete s něčím hnout, už si s tím nevíte rady a zdržuje vás to?


Vlastně si chcete nechat pomoci, ale nemáte úplně jasno v tom, co doopravdy potřebujete?

Už se s tím netrapte a neztrácejte čas!

Jsme tady pro vás a pomůžeme vám posunout se vpřed mílovými kroky.

Budu ráda vaší průvodkyní počítačovými technikáliemi

Dana je stavařka 👷‍♀️ a stratég  👩‍💻.  Ukážu vám, že počítačové technikálie nemusejí být žádná věda.

Pomáhám ženám při realizaci jejich snu. Nastavuji u jejich projektů počítačové technikálie, řeším s nimi strategii a nastavuji FB reklamu.  Z vlastní zkušenosti vím, že spoustu opravdu dobrých projektů se zasekne již na začátku kvůli počítačovým technikáliím. Proto vlastně odkládáte svoje sny a mnohdy to i vzdáváte. A to je velká škoda. Ráda vám poradím nebo za vás nastavím vše, co je třeba pro hladký běh vašeho webu a projektu.

Moje práce vychází z vlastních zkušeností na mých projektech a projektech mých klientů .  Pokud vás zajímá více,  přečtěte si o mě zde>>>.

Naučím vás, jak můžete zkrotit počítačové technikálie levou zadní a vůbec se u toho nezapotit. Budete svoje online podnikání dělat s radostí. 💃

Se mnou to zvládne i počítačová blondýna. 😉

Jsou dva druhy počítačových technikálii. Jedny potřebujete umět a používáte je velmi často a ty druhé jsou ty, co se nastaví jednou a hotovo.

Nastaví se jednou a hotovo

Jsou to ty, které stačí nastavit pouze jednou, a pak už to šlape samo. ( Propojení s Facebookem, automatické zálohování, základní nastavení SEO, instalace a nastavení WP pluginů, sjednocení barev na webu, nastavení e-mailingu,...) Vyplatí se vám je nechat nastavit od někoho, kdo ví, kam kliknout. Nemusíte se učit, co vlastně už nikdy potřebovat nebudete. Neztrácíte zbytečně čas.

Nastavím to za vás

Používáte je velmi často

Jsou to ty, které používáte velmi často při každodenní práci při psaní vašeho webu. (Úprava textu, práce s obrázky, nastavení webových formulářů, e-mailové kampaně,...) Vyplatí se vám se je naučit a zbytečně neplatit někomu jinému za opakované úpravy na webu.

Naučím vás to

Nevíte, jestli se to máte učit, nebo raději nechat nastavit?

Když nevíte, co to přesně obnáší, těžko odhadujete, jestli je rozumnější se to naučit, nebo to radši svěřit někomu jinému.

Ráda vám poradím ve vašem rozhodování. Prostě mi napište, jaké technikálie vám momentálně dělají vrásky, a já vám poradím a napíšu, co si o tom myslím.  😉


Co si o mě říkají?

Danuška je mou záchranou, andělem počítačových sfér. Jenom díky jejím vědomostem, úžasnému vedení a podpoře jsem dokázala obstát ve světě počítačů, a přitom se nezbláznit. Její velkou předností je, že dokáže naprosto každého navést tam, kam potřebuje. Je velmi povzbuzující, motivující a precizní. Díky ní jsem svůj online kurz dotáhla do zdárného a plně funkčního konce. Věřte, že pod jejím vedením na svém PC zvládnete vytvořit všechno, co si jen budete přát.
Eva Bartáková - stylistka a terapeutka šatníku a dušewww.evabartakova.cz

Stačí vyplnit a odeslat tento formulář:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů