Jak můžete získat více zákazníků?

Dnešní doba je hektická a uspěchaná. Většina komunikace se přesouvá do virtuálního světa. Nejvíce v tuto dobu jede Instagram a Facebook.

Ten, kdo podniká, bohužel musí jít s dobou. Já jsem ještě před rokem a půl vůbec nic nevěděla o online marketingu, vůbec jsem si nevšímala na Facebooku placených reklam. Jak jsem se k tomuto pro mě novému světu dostala, se můžete dočíst v tomto článku zde.

Pokud nepůjdete s dnešním proudem online podnikání, tak dříve nebo později vám postupně budou ubývat zákazníci. Samozřejmě pokud máte úzkou specializaci a spokojené zákazníky, tak ti vám pravděpodobně zůstanou. Pokud neodejdou ke konkurenci, která bude levnější a o které se dozvědí třeba na Facebooku.

Jak tedy můžete začít i vy?

Přečtěte si knihu od Pavla Říhy a pochopíte základní pravidla online marketingu. Tato kniha je ke stažení zdarma ještě pár dní. Stáhnout si ji můžete zde.

Teď si asi říkáte, proč zrovna tuhle.

Za poslední rok a půl jsem toho nastudovala hodně. A protože již vím, jak má co fungovat a jak ne, doporučuji právě tuto knihu, která je vážně dobrá.

Nejlevnější reklama je nyní pro vás na Facebooku a Instagramu. Samozřejmě dá to nějakou práci, založit si firemní FB stánky nebo Instagram. Nemusíte se hned pouštět do obojího, obzvlášť pokud jste v tom nováčci. Já osobně bych začala propagací na FB.

Kdo vás to naučí? Mohu vás to naučit já, ceník naleznete na mých stránkách zde.

Protože jsem však zastánce snadných řešení, můžete se nyní naučit, jak vytvořit FB reklamu u Pavla Říhy v klubu.

Podívejte se na video Jak to tam vypadá.

Pokud chcete přitáhnout pozornost nových zákazníků a posunout tak svoje podnikání, určitě se naučte využívat placenou reklamu na Facebooku.

Vstupte do klubu Pavla Říhy na jeden měsíc teď, jen za 1 Kč. Odkaz na stáhnutí knihy zdarma a na vstup do klubu naleznete zde.

 

Dana Zajíčková
Průvodkyně on-line podnikáním. Autorka mnoha kurzů.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů